Skip Navigation Links

Skip Navigation Links.

Alış Satış
Dolar
Euro

 
 
 
Yeni Başkan Memoğlu'ndan ilk açıklama

Pazar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlık seçiminde Neşet Çakır’ı 7-4’lük üstünlükle geçerek 4 yıllığına başkan seçilen Mustafa Memoğlu, ilk açıklamasını Pazar53 mikrofonlarına yaptı.
Memoğlu, süreci değerlendirerek,  “Öncelikle Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlık seçimimiz herkes için, Pazar için, esnafımız için hayırlı olsun. Pazar Ticaret ve Sanayi Odası’nı 19 yıl önce Rize’den buraya getiren merhum Yüksel Zaman ve İsamettin İslamoğlu’na Allah’tan rahmet diliyorum. Rahmetle anıyorum onları. Şimdiye kadar burada başkanlık yapan ve şimdi devraldığımız Neşet Çakır’a, ben hepsine teşekkür ediyorum. Pazar çok küçük bir yer. Herkes birbirinin hısımı, akrabası, dostu ve arkadaşıdır. Çok güzel bir seçim oldu. Şimdi ise yeni oluşan yönetim; çalışan, konuşan bir yapıdadır. Esnafıyla barışık, katılımcı, hakça paylaşan bir yönetim oluşturduk. Pazar Halkına, hepimize hayırlı olsun.” dedi.
Yeni dönemde çalışma yöntemleri ve yapacakları projelerle ilgili açıklamalarda da bulunan Memoğlu,“Oturup konuşacağız; bütün esnafımızla bir araya geleceğiz. Pazar’da bir çivi çakılacaksa bunu hep beraber çakacağız. Projeleri birlikte yapacağız. Şu anda bir modern küçük sanayi sitesi yapılıyor. Buraya da elimizden gelen katkıları yapacağız.


Biz Ticaret ve Sanayi Odası olarak esnafımızın yanında olacağız. Projeleri zaman zaman bir araya gelip birlikte üreteceğiz, birlikte geliştireceğiz, birlikte başarıya ulaşacağız.” şeklinde konuştu.pazar53.com
 

                                                                                                                
 
     
 
Yorumlar
 
 

Copyright © 2008 
tolgacanca@msn.com